Jdi na obsah Jdi na menu

Upozornění pro členy ČRS – odevzdání povolenky a řádné vyplnění oddílu II. povolenky k lovu

31. 12. 2019

Sumář úlovků a docházek je nutno vyplnit celý, včetně součtu docházek na jednotlivé revíry. Metodický pokyn pro vyplnění naleznete na konci každého soupisu rybářských revírů.

Nesplněním termínu odevzdání povolenky nebo odevzdáním povolenky bez řádného vyplnění Sumáře úlovků a docházek se člen dopouští přestupku a dle BPVRP na revírech ČRS, z. s., mu hrozí kárný postih.

Po skončení platnosti povolenky a před odevzdáním Sumáře úlovků a docházek je třeba:

- Proškrtnout nesmazatelným způsobem zbývající nevyplněné řádky v Evidenci docházek a úlovků i v Sumáři

- Do Sumáře úlovků a docházek zapsat: číslo a název revíru, úlovky podle revírů a druhů ryb v kusech a kilogramech.

- Provést vodorovné a svislé součty kusů i kilogramů. V posledním sloupci doplnit počet vycházek.

- Kontrolním údajem je číslo v posledním řádku posledního sloupce (křížová kontrola).

- Řádně a úplně vyplněný Sumář úlovků a docházek vrátit do 15 ti dnů té organizaci, která jej vydala (uvedeno na titulní stránce pod   vylepenou povolenkou).

- V případě, že rybář tuto povinnost nesplní, nebude mu v příštím roce vydána povolenka k rybolovu.

VZOR ke stažení zde: Jak správně vyplnit sumář úlovků